Systemy sygnalizacji pożaru (SSP)

Centrale telefoniczne (CT) umożliwia użytkownikowi komunikowanie się z wykorzystaniem cyfrowej centrali telekomunikacyjnej.

Nowoczesny system telekomunikacyjny powinien obejmować zastosowanie rozwiązań wideokonferencyjnych.

Oferowane i instalowane przez nas systemy telekomunikacyjne to cyfrowe lub cyfrowo analogowe urządzenia umożliwiające nie tylko połączenia pomiędzy abonentami wewnętrznymi lub miejskimi, ale także transmisję danych i obrazu.

Urządzenia te są w pełni konfigurowalne, co umożliwia nadawanie dowolnych uprawnień lub restrykcji dla poszczególnych portów centrali, ich identyfikację, taryfikację, tworzenie tabelarycznych lub graficznych zestawień i bilingów dla poszczególnych numerów wewnętrznych lub abonentów niezależnie z którego aparatu dzwonili.

Najczęściej korzystamy z urządzeń następujących firm:

 

Centrale telefoniczne (CT)Centrale telefoniczne (CT)

 

Firma Elergo Protect z siedzibą w Gdyni oferuje swoim Klientom szeroki wybór urządzeń elektrokomfort oraz systemów antynapadowych i antywłamaniowych, sygnalizacji pożaru, telewizji dozorowanej i systemów kontroli dostępu. Zajmujemy się także montażem i serwisem instalacji elektrycznych 230V/400V, sieci strukturalnych oraz odnawialnych źródeł energii OZE. Centrale telefoniczne (CT)